Üst Yönetim

TACİGÜL ERDEM, Genel Müdür Vekili ve Mali İşler Müdürü

1977 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat ve Ticaret Y.O.’ndan mezun olan Tacigül Erdem, mali işler alanında çeşitli firmalardaki çalışmalarının ardından 1997 yılından bu yana Park Elektrik Mali İşler Müdürü ve Genel Müdür Vekili olarak çalışmaktadır.

GÜRSEL ÖZYAR, Satın Alma & İthalat Müdürü

İstanbul Teknik Üniversitesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Gürsel Özyar, makine mühendisliği alanında başladığı kariyerini 1987 yılından itibaren dış ticaret alanında sürdürmüştür. 1987-1992 yılları arasında Türk Demir Döküm Fabrikaları A.Ş.’de satın alma ve ithalat alanında, 1992-2006 yılları arasında Almanya ve İsviçre merkezli E.G.O. Elektrikli Aletler Sanayi A.Ş.’de İthalat & İhracat ve Lojistik Müdürü olarak görev almıştır. 2006 yılından itibaren Ciner Grubu bünyesinde satın alma ve dış ticaret alanlarında çalışan Özyar, Park Elektrik Satın Alma & İthalat Müdürü olarak görev yapmaktadır.

YEŞİM BİLGİNTURAN, Yatırımcı İlişkileri Müdürü

Ekonomi alanında Marmara Üniversitesi’nden lisans, uluslararası işletmecilik alanında İstanbul Üniversitesi’nden lisansüstü derecesine sahip olan Bilginturan, 1993-2005 yılları arasında yatırım bankacılığı alanında çalıştı. Sırasıyla Ekinciler Yatırım, Yapı Kredi Yatırım, Demir Yatırım, Kent Yatırım ve Riva Menkul Değerler A.Ş.’deki görevlerinin ardından, 2005 yılında Ciner Grubu bünyesinde yatırımcı ilişkileri alanında çalışmaya başladı. Halen Park Elektrik Üretim Madencilik San. ve Tic. A.Ş.’nin Yatırımcı İlişkileri Müdürü olan Bilginturan, aynı zamanda Park Elektrik’in Kurumsal Yönetim Komitesi üyesidir.