Sosyal Sorumluluk Projeleri

KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK

Sürdürülebilirlik ana başlığı altında yer alacak “Sosyal Sorumluluk Projeleri” alt başlığı altında aşağıdaki bilgilere yer verilecektir.

Park Elektrik ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine ve geleceğine katkı sağlamayı temel hedeflerinden birisi olarak belirlemiş olması paralelinde kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı ile sosyal ve çevresel sorunlara duyarlı, iş yaptığı ülkenin ve bölgenin sosyal gelişimine destek sağlayacak bağış ve yardımlarda bulunma ilkesine sahiptir.

Bu kapsamda Ciner Grubu bünyesinde sürdürülen çok büyük kapsamlı projelere yapılan katkının yanı sıra, Park Elektrik faaliyette bulunduğu bölgelerde pek çok sosyal sorumluluk projesine imza atmıştır.

Üretim tesislerinin bulunduğu bölge şartlarını geliştirmek ve bölgenin kalkınmasına katkıda bulunmak amacını taşıyan bu projeler;

  1. Eğitim,
  2. Sağlık,
  3. Köylere yapılan bağışlar,
  4. Güvenlik kuvvetlerine yapılan bağışlar,
  5. Vakıflara yapılan bağışlar ve
  6. Diğer bağışlar

olmak üzere altı ana başlıkta toplanabilir.  

BUGÜNE DEK NELER YAPILDI? 

101 öğrenciye rehabilitasyon

– Bingöl depreminde hasar gören Çeltiksuyu Yatılı Bölge İlköğretim Okulu’nun 101 öğrencisine, Grup şirketlerinden Havaş’ın da girişimi ve sponsorluğuyla İstanbul/Maslak’ta bulunan Darüşşafaka okullarında eğitim ve rehabilitasyon programı uygulandı ve öğretim yılı sonunda tekrar ailelerinin yanına gönderildi.

Tamamlanan okullardaki öğrencilerin ihtiyaçları

– Ciner Grubu’nun gönüllü katkılarıyla yapılan ve 11 adedi tamamlanarak Milli Eğitim Bakanlığı’na teslim edilen eğitim kurumlarına, öğrencilerin eğitimi için gerekli tüm ihtiyaçlar karşılandı. Milli Eğitim Bakanlığı’nın projelerine uygun örnek ve modern eğitim tesisleri kuruldu.

1000’e yakın şehit çocuğuna burs verildi

– Ciner Grubu, Türk Silahlı Kuvvetleri ve İçişleri Bakanlığı’nın, şehit olan personelinin eğitim gören çocuklarına, bu kurumlarımızla koordineli olarak burs vermektedir. Şehit ailelerinin çocuklarına, eğitim gördükleri okullarının seviyesine göre verilen bu burslar, onların eğitimleri tamamlanıncaya kadar sürdürülecek, mezun olanların yerine yeni öğrencilere burs verilmeye devam edilecektir. Ciner Grubu’nun burs verdiği öğrenci sayısı yaklaşık bine ulaşmıştır.

400 öğrenciye 2.5 milyon TL burs

– Ciner Grubu Şırnak Valiliği’nin belirlediği başarılı ve maddi gücü olmayan 400 Şırnaklı öğrenciye de her yıl toplam 2.5 milyon TL burs vermektedir.

mature uk porn videos craigslist bondage af memes